Booking.com
Kronplatz webkamera

Kronplatz webkamera

Potřebujete znát aktuální info o tom, jak to ve středisku vypadá a zda je dobrá volba směr Kronplatz vyrazit? Kromě aktuálního sněhového zpravodajství sledujte také aktuální přenosy z kamer, které vám ukážou nejenom aktuální sněhovou nadílku ve středisku, ale třeba i celkovou vytíženost. Kronplatz webkamera je ideální možností, jak všechny podstatné informace zjistit jedním pohledem.

Kronplatz webkamera přináší neustále aktualizované záběry

Nebojte se toho, že by záběry ze střediska byly jakkoliv staré a neaktualizované. Je tomu právě naopak. Kronplatz webkamera vám přinese vždy aktualizovaná data a informace o tom, jak to ve středisku v danou chvíli vypadá. To vám pomůže v rozhodování, jestli se sbalíte a vyrazíte, nebo svou cestu o pár dní odložíte, nebo se místo na svah vydáte raději za dalšími aktivitami daného střediska.

Kronplatz online webkamera mapuje celé středisko

Buďte si jisti i tím, že při pohledu na aktuální záběry si budete moci prohlédnout v podstatě celé středisko. Pokud se podíváme na hlavní místa, která Kronplatz online webkamera monitoruje, je to třeba sjezdovka Alpen, samotný vrchol stejnojmenné hory, horní stanici lanovky, horu Furkelpass, dolní stanici lanovky, stejně jako řadu dalších jiných míst ve středisku. Během pár minut tak získáte dokonalý obrázek o aktuálních podmínkách.

Kronplatz web kamera nepřináší jenom video

Buďte si jisti, že to nejsou jenom pohledy na jednotlivé části střediska, které vám může Kronplatz web kamera přinášet. Využívat můžete i dodatečné informace, které se na samotný online přenos přímo vážou. Zjistíte přesný čas daného záběru, stejně jako vás čekají informace o aktuální teplotě, stejně jako nebudete ošizeni ani o informace o rychlosti větru. I to jsou fakta, která před cestou na svah potřebujete znát. Takto je získáte kdykoliv a odkudkoliv, třeba pomocí počítače, tabletu, nebo i chytrého mobilního telefonu s datovým připojením.