Booking.com
Letní zájezdy Kronplatz

Letní zájezdy Kronplatz

Do střediska Kronplatz nemusíte nutně jenom v zimě, za lyžováním, nebo snowboardingem. Pokud něco láká stále více, jsou to rozhodně letní zájezdy Kronplatz. Proč je využít a co mohou nabídnout? Podívejte se společně s námi.

Proč vyzkoušet letní zájezdy Kronplatz?

Důvodem je především to, že se v tomto středisku rozhodně nudit nebudete. Čeká vás zde hlavně nádherná příroda, stejně jako lákavé výhledy do okolí. Letní zájezdy Kronplatz si zamilují jak milovníci pěší turistiky, tak i milovníci náročnější cyklistiky. Stejně tak zaujmou volnější ubytovací kapacity, stejně jako nižší ceny. Často jsou lákadlem i slevové pobyty pro dva, které do této oblasti táhnou.

Jaké jsou další možnosti trávení volného času?

Když zvolíte letní zájezdy Kronplatz, můžete si být jisti tím, že vás čeká mnoho dalších lákadel, jak trávit volný čas. Můžete třeba vyrazit do muzea MMM Ripa. Jedná se o muzeum horských národů Reinholda Messnera. Ideální, jak spojit zajímavý program s poznáním. Kdo má raději rád vodní radovánky, může vyzkoušet Aquaparc Cron4. Jedná se o místo, kde si vodních radovánek užijete více než dost. Kromě klasického aquaparku na vás čeká i saunový svět a wellness centrum. Milovníky adrenalinových aktivit zase zaujme atrakce označovaná jako ZIP-Line. Jedná se o unikátní lanový sjezd o délce více než dva kilometry. A komu by to bylo málo, může zkusit tenis, squash a řadu dalších sportů, nebo aktivit.

Nejenom slevové pobyty pro dva lákají na dostupnost lokality

Ať už se vydáte sami, nebo využijete organizované slevové pobyty pro dva, potěší vás i vzdálenosti samotného střediska od České republiky. Z Prahy na Kronplatz je cesta dlouhá cca. 650 km a zvládnete ji za dobu lehce přesahující 6 hodin. Pokud pojedete z Brna, počítejte s kilometrovou vzdáleností lehce přes 700 km a s délkou cesty okolo sedmi hodin. Zhruba o hodinu déle vás čeká cesta z Ostravy, která je dlouhá necelých 880 kilometrů.