Booking.com
Ubytování Kronplatz

Ubytování Kronplatz

Booking.com

Jak jsme již zmínili, unikátem střediska Kronplatz je především to, že je dostupné hned ze třech různých míst. Konkrétně se jedná o tři různá městečka. Právě v nich je ideální se ubytovat. A to z důvodu dostupnosti jednotlivých stanic lanovky, které mohou být od řady ubytovacích kapacit v docházkové vzdálenosti. Pokud hledáte ubytování Kronplatz, doporučujeme se soustředit na městečka, kterými jsou Bruneck, Olang a St. Vigil. Ta jsou onou zmíněnou trojicí, která je vhodným výchozím bodem. V okolí lze ale najít i řadu dalších. Celkem tak lokalita nabídne více než 1 500 míst k ubytování.

Jaké možnosti ubytování Kronplatz nabídne?

Jelikož se jedná o celkem moderní středisko, odpovídá tomu i výběr možností, v rámci kterých je možné se ubytovat. Méně nároční hosté ocení takové ubytování Kronplatz, které je soustředěno do apartmánů. Obvykle pojmou více osob a jsou spojeny s vlastním stravováním. Alternativou k nim mohou být penziony, které už nabízejí více služeb. Náročným návštěvníkům doporučujeme hotely, kde je možné užívat si komfortního ubytování, dobrého stravování i řady různorodých doplňkových služeb.

Hledáte lákavé ubytování na sjezdovce?

Jednotlivé ubytovací kapacity jsou umístěny tak, aby turista skutečně mohl doslova ze své postele vyrazit přímo ke stanici lanovky. I když to není takový komfort, jako ubytování na sjezdovce, je třeba říci, že díky dostupnosti dolních stanic je u mnohých míst pro ubytování dokonalý komfort doslova zaručený. V tomto ohledu bude spokojený i náročný turista.

Jak se pohybují ceny?

Roli samozřejmě hraje mnoho faktorů. Cenově příznivé jsou určitě apartmány, zatímco hotely mohou být o něco dražší. Roli může hrát také jejich poloha, stejně jako nabízené služby a počet hvězdiček. Obecně platí, že ubytování Kronplatz vyjde levněji nejenom v případě cesty na začátku nebo na konci sezony, ale rozhodně platí i to, že dlouhodobější ubytování v přepočtu na jednu noc vyjde také lépe, než pokud se zdržíte jenom krátkodobě. Ani při delším pobytu se přitom ve středisku rozhodně nudit nebudete.