Booking.com
Zájezdy Itálie

Zájezdy Itálie

Není to jenom Kronplatz, kam můžete v případě zájmu vyrazit za lyžováním, nebo snowboardingem. Zájezdy Itálie dnes nabídnout celou řadu dalších možností. Pokud hledáte zajímavé alternativy, podívejte se společně s námi, kam se můžete jednoduše také podívat. A to vlastním autem, nebo v rámci pořádaného zájezdu autobusem.

Zájezdy Itálie je ideální směřovat do nejznámějších pohoří

Důvodem, proč vyrazit právě do této země je to, že se může řadit mezi nejznámější světové velmoci. A to už jenom proto, že má poměrně rozmanitý charakter. To je dáno i tím, že zájezdy Itálie mohou být spojeny hned se dvěma pohořími. Pokud se ptáte, jaké to jsou, jedná se samozřejmě o italské Alpy a také Dolomity. V obou případech nebude zklamán ani náročný milovník lyžování.

Jaké destinace zvolit?

Hledáte konkrétní místo, kam vyrazit? Nemusí to být nutně jenom Kronplatz se svou zajímavou komorní atmosférou. Pokud hledáte další dobré tipy, zvolte Livigno. Jedená se o středisko, které dnes nabídne zhruba 115 kilometrů sjezdovek a je považováno za jedno z nejlepších v celé Itálii. Vyhlášeným střediskem je též oblast Val di Fiemme, na kterou nedá dopustit velké množství hlavně tuzemských lyžařů, ale i snowboardistů, nebo běžkařů. Ty zaujme středisko i svým velmi dobrým zázemím.

Hledáte skutečně prudké sjezdovky?

Hitem jsou také další střediska, se kterými mohou být zájezdy Itálie spojeny. Dalším tipem je Arabba/Marmolada. Tato oblast patří mezi skutečnou špičku spojenou s velkým množstvím dokonale upravených sjezdovek. Totéž nabídne i středisko Val di Fassa – Careza, které je jednám z typických středisek, kde se nemusíte obávat nadměrného počtu ostatních lyžařů. Své klady ale nabídne také středisko Alta Badia, které je vyhledáváno hlavně náročnými lyžaři, jelikož tato oblast je jedním ze zastávek Světového poháru. Pokud hledáte skutečně prudké sjezdovky, tato oblast vás zaručeně nezklame.